ייעוץ שיווקי

חשבו לרגע, מהו המקצוע שלכם?

האם אתם אנשי שיווק מקצועיים? האם אתם בקיאים בתהליכי שיווק אפקטיבי? בניהול תהליכי שיווק? בבניית משפכי שיווק? האם אתם מנהלים תקציב שיווק?

בעלי עסקים רבים מבצעים את משימות השיווק בעצמם ורוב הזמן סובלים מתוצאות לא טובות. החדשות הרעות הן ששיווק הוא מקצוע קרדינלי בעסק, חייבים לדעת אותו על בוריו כדי להצליח לנהל עסק מצליח.

החדשות הטובות הן שגם אם לא למדתם ניהול עסקים עם התמחות בשיווק ניתן (ורצוי) לצמצם את הפער בעזרת ייעוץ שיווקי לעסק שלכם.

 

מיתוגו מעניקה לכם שירות מהפכני, סמנכ"ל שיווק עד העסק שמאפשר לכם לקבל ייעוץ מאיש מקצוע בשיווק שילמד אתכם להקים מערכת שיווק דינמית ומקצועית וילווה אתכם להצלחת מערכת השיווק שלכם. ניהול השיווק קריטי להצלחת העסק שלכם, לקוחותינו מקבלים שירות יועץ שיווקי שמגיע אחת לתקופה עד העסק ומקיים ישיבות שיווק עם המנכ"ל ושאר בעלי התפקידים בהן מנתחים פעולות שיווק שנעשות ומקבלים החלטות להמשך. תכנית "סמנכ"ל שיווק עד העסק" היא פתרון מעולה עבור כל בעל עסק שאין באפשרותו להחזיק מנהל שיווק במשרה מלאה ובכל זאת היה מעוניין לנהל את השיווק במחיר קטן ובאיכות מקסימלית – זו הצעה שאי אפשר לסרב לה!

 

אם כבר אתם כאן אני רוצה לתת לכם מתנה! 

על מנת שתוכלו להבין לעומק האם שירות כמו "סמנכ"ל שיווק עד העסק" או כל לווי שיווקי אחר מתאים לכם קבלו ממני שיחת אסטרטגיה ללא עלות או התחייבות! פשוט מאוד לחצו על הלינק הזה ונתאם פגישת אסטרטגיה ללא עלות וללא התחייבות שבה נבחן את האפשרות להעצים את יכולות השיווק שלכם באמצעות תכניות הלווי שלנו.

שאלות נפוצות

ש: מה עושים בתהליך לווי שיווקי "סטנדרטי"?

ת: תהליך לווי שיווקי מתחיל בד"כ מ-4 מפגשי בסיס המיועדים לאבחן וליישר קו שיווקי בעסק. 
בארבעת המפגשים אנו עוברים בסקירה משותפת על מספר נושאים קריטיים לטובת הקמת מערכת שיווק חזקה: 

• לומדים להכיר את העסק ואת יעדיו העסקיים
• מבצעים מיפוי מעמיק לנכסים השיווקיים
• מכירים את ערוצי השיווק ומתאימים אותם לעסק שלכם
• מבצעים תכנון תקציבי ובוחנים את גזלני התקציב
• מציבים יעדים שיווקיים
• מבצעים איפיון לערוץ תקשורת המיועד לשימור לקוחות ועוד…

בכל מפגש מקבל בעל העסק משימות לביצוע ולניהול במערך השיווק. 

ש: האם תלמדו אותי לפרסם ברשתות החברתיות?

ת: מאוד יכול להיות. במיתוגו מחכים לכם מומחים בעלי ניסיון רב בביצוע והדרכת בעלי עסקים לשיווק טוב יותר ובמגוון רחב של מערכות. הגישה שלנו בהחלט תומכת בעידוד והקניית כלים למי שזה מתאים לו. 

ש: איך זה חוסך לי כסף?

ת: ייעוץ שיווקי חוסך כסף ומייעל את ההוצאות לרמה שכל שקל שיוצא מקבל משימה להחזיר איתו עוד שניים שלושה חברים. מערכות שיווק רבות מבקשות את התקציבים שלכם אבל איך נדע למדוד יעילות? במקרים רבים עצרנו תהליכי שיווק שבזבזו הרבה כסף לבעל העסק, במקרים נוספים מצאנו מערכות מאוד זולות שעושות מה שמערכות יקרות יודעות לעשות ואין צורך להוציא סכומים גדולים. אנו מתאימים את הקמפיינים לתקציב של הלקוח, לומדים יחד מהי הוצאה הכרחית ומהי הוצאה מוגזמת או מיותרת כך שהשיווק מתנהל בבקרה ולא כמערב פרוע. 

ש: תוך כמה זמן רואים תוצאות?

ת: תלוי מאוד במצב העסק. אם יש דרך לגייס לקוחות שבעל העסק לא מכיר ולא ניסה התוצאות יכולות להיות דרמטיות ומהירות. ברוב המקרים, כשהעבודה נעשית ביעילות ובשיטתיות, רואים תוצאות ממשיות בזמן יחסית קצר. 

ש: אם אני מעצב גרפי – כדאי לי להתייעץ אתכם?

ת: ברור! שי כהן הוא מרצה לעיצוב וסייע במשך השנים לעשרות מעצבים גרפיים להקים ולנהל סטודיו(אים) לעיצוב. הכי טוב שתפנו אלינו ותבואו לשמוע על הלווי לגרפיקאים עם המאסטר. פנו אלינו בלינק וקבלו עוד פרטים איך אנחנו יכולים לסייע לכם להקים סטודיו מצליח לעיצוב גרפי… או כל עסק אחר.

ש: האם אתם מבצעים אבחון? מה זה אומר?

כן. האבחון הוא חלק חשוב בתהליך הייעוץ והוא כולל אבחון בתוך ומחוץ לעסק. בתום תהליך האבחון מוגש ללקוח דו"ח מפורט עם המלצות מדוייקות אותן ניתן ליישם בעזרתנו או בעזרת מיישמי שיווק אחרים – הדו"ח שלנו מהווה מעיין "הוראות הפעלה" למערכת שיווקית יעילה ואנחנו בהחלט ממליצים להסתייע במי שתבחרו לנכון, העיקר שיעשה עבודה טובה ואיכותית.