מיתוג עסקי

ביצענו מאות תהליכי מיתוג - נשמח למתג גם את העסק שלכם!

אחת השאלות הנפוצות ביותר ששואלים אותנו היא מהו מיתוג עסקי ומה ההבדל בינו לבין עיצוב גרפי, עיצוב לוגו, פרסום ושאר הדברים שאנחנו עושים. אם ברצונכם להעמיק בנושא אנו מזמינים אתכם לקרוא את המאמר ההבדל בין לוגו למותג הנושא מרתק בעיקר בגלל שהטעות בהשוואה בין שני הדברים כל כך נפוצה שיש מי שיגיד שהיא הסיבה המרכזית לכישלונות עסקיים מפוארים, אבל אם לקצר לכם את הסיפור – לוגו הוא לא מותג, הוא רק הסמל של המותג.

הדרך הטובה ביותר לתאר מיתוג היא יצירת אווירה וככל שניצור אווירה יותר עסקית ומכוונת מכירות (SOM) נקבל תוצאה יותר טובה בקופה ובחשבון הבנק. כל יזם או בעל עסק מעוניין במיתוג איכותי שכל הקהל מכיר אותו ומתרגל לקנות אצלו אבל ברור לכולנו שהדבר לוקח זמן, מיתוגו מציעים לכם את המסלול המהיר – אנחנו מתמחים ביצירת אווירה מיתוגית איכותית במהירות. איך אנחנו עושים את זה? בעבודה מאומצת של שנה שבה יוצרים ומקדמים באינטנסיביות את המותג שלכם.

עיקרי התהליך:

  • תכנון אסטרטגי – שבו נבנה את היסודות ואת תכנית העבודה לשנה הקרובה.
  • תהליך סיר לחץ – תהליך עסקי מרתק וייחודי המניב את הבסיס המיתוגי ומסייע ביצירת האווירה והיכרות ערכי המותג. אנו מעבירים את כל לקוחות המיתוג העסקי את התהליך והוא מסייע מאוד במציאת שמות למותגים ולמוצרים, סלוגנים, איפיונים גרפיים ראשוניים וכן תכנון אסטרטגי שיווקי מקדים.
  • מיתוג גרפי – שבו ניצור את האווירה המותאמת בדיוק לקהל היעד שלכם על מנת שנמשוך את תשומת ליבו ונדבר אל הצרכים המדוייקים שלו.
  • בניית הנוכחות האינטרנטית – בשלב זה נבנה את האתר הרשמי של המותג ואת כל ערוצי הפרסום החשובים הנחוצים לקידום בעזרת מדיה דיגיטלית, נקים חשבונות ברשתות החברתיות ונכין את השטח להפעלת תכנית פרסום מקיפה.
  • הפעלת תכנית פרסום מקיפה – בשלב זה נפעיל למקסימום את כל ערוצי הפרסום שלכם ע"י צוות מיומן ואיכותי שמונחה ע"י תכנית הפרסום שבנינו בשלב הראשון. בחודשים הקרובים לא יהיה אדם בקהל היעד שלכם שלא ייחשף משמעותית לפרסום שלכם.
  • הטמעת המותג והפעלת האסטרטגיה במלוא עוצמתה במטרה ליצור מיתוג ואחיזה בנתח השוק בלווי יועץ עסקי מוסמך ללווי התהליך.
 

על מנת לדעת האם אתם זקוקים למיתוג עסקי שאלו את עצמכם – האם אני רוצה להיות "עוד עסק" או האם המיזם שלי שווה השקעה שתהפוך אותו תוך זמן קצר להיות מותג. אם בחרתם באפשרות השניה או בראשונה אנחנו בכל מקרה הפרטנרים המושלמים עבורכם. צוות מיתוגו מעניק שירות איכותי וקרוב לכל לקוחותינו ויעשה כל שניתן על מנת להביא אתכם להצלחה עסקית – זו התחייבות.

נשמח להציע לכם אבחון מקצועי מקדים לתהליך המיתוג העסקי – ללא עלות וללא התחייבות >>> למעבר לאבחון לחצו כאן!

מעל 10 שנים אנחנו מלווים ומצמיחים עסקים למותגים

רוב העסקים שמופיעים כאן עברו איתנו תהליך מיתוג מלא הכולל תהליכי ניתוח אסטרטגי, חשיבה על שם וסלוגן, מיתוג גרפי ועוד. 

סרטונים שהפקנו במסגרת תהליכי מיתוג

Play Video

תוכנית העבודה שתהפוך את העסק שלכם למותג

השלב הראשון
תכנון אסטרטגי
יריית הפתיחה לתהליך פיתוח המותג שלכם נמצא בשלב זה המכיל למידה עמוקה משולבת במחקר רציני אודות ערכי המותג, ההבדל שלו מאחרים, הכרת השוק שבו יפעל, ניתוח מסלולי המכירה שהוא מציע, הכרת התחרות, אסטרטגיות שיווק מהעבר ומהעתיד, איפיון קהלים ובניית הפרסונה (קהל יעד) ועוד. שלב זה קובע גם את התקציב המומלץ לשיווק המותג וניסוח יעדים ברי השגה לשנת הפעילות הראשונה. בעזרת צוות המומחים של מיתוגו נגבש אסטרטגיה מנצחת מגובה ביעדים ותקציב כדי שכל חלק במערכת השיווק שלכם ידע איך להביא אתכם למטרה.
השלב הראשון
השלב השני
עיצוב המיתוג הגרפי
בשלב השני נאפיין את התוצרים הגרפיים שילוו את המותג שלכם. נקבע את השם והלוגו, נכין "ספר מותג" שיהווה אבן הבסיס לכל פרוייקט גרפי וימנע טעויות של מעצבים עתידיים שילוו אתכם. בשלב זה ייקבע גם הקו הגרפי שילווה את המותג בשנים הקרובות וידאג להדהד את המסרים שלכם בצורה הטובה ביותר בעיתונות, בשילוט, באינטרנט ובכל מקום שנבחר. כל התוצרים שתקבלו מאיתנו מגובים בהדמיות מקצועיות – זהו השלב שבו אנחנו עובדים קשה כדי שלכם תהיה בחירה קלה.
השלב השני
השלב השלישי
בניית הנוכחות האינטרנטית
השלב השלישי מניח את היסודות לביצוע קמפיינים פרסומיים איכותיים שיובילו את חוד החנית הדיגיטלית שלכם ויביאו עבודה. אנו נבנה עבורכם אתר אינטרנט חתיך, דפי נחיתה ומשפכי שיווק, נקים לכם חשבון ניוזלטר ותקשורת בסמס מול הלקוחות שלכם, נבנה את הישות שלכם ברשתות החברתיות החשובות לכם ונדאג לבנות קמפיינים פרסומיים מקצועיים.
השלב השלישי
השלב הרביעי
הפעלת תוכנית פרסום מקיפה
השלב הרביעי הוא "הוצאה לאור" של התוכנית האסטרטגית שנבנתה בשלב 1 וקיבלה גוף ונשמה בשלבים 2 ו-3 ובו אנחנו ניקח את המושכות להפעלת תכנית הפרסום של המותג שלכם. נדאג שכל מי שחייב לדעת עליכם בישראל ייחשף לפרסומים שלכם, ננהל את כל התקשורת השיווקית עבורכם ונדאג שהמותג שלכם מהדהד את המסרים שלו סביב השעון בכל החזיתות. בשלב זה אנו מקיימים עם החברה שלכם ישיבות שיווק תקופתיות ומביאים את המותג ליעדים שלו במהירות הגבוהה ביותר.
השלב הרביעי
הגעתם ליעד
העסק שלכם הפך למותג
עכשיו אתם כבר לא עסק או חברה – עכשיו אתם מותג. יש לכם אחריות ביד והיא להוביל את השוק שלכם ולא להיגרר אחריו, אנו נהיה שם עבורכם עם לווי שיווקי שיצעיד את המותג שלכם להישגים הבאים שלו, נבנה תכנית אסטרטגית לשנים הבאות שתשמר את המעמד שלכם, נסייע לכם להרחיב את עסקיכם עם תתי מותגים ובאופן טבעי נדבר על התפתחות לכיוון חו"ל.
הגעתם ליעד